Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

00371 6303183000371 63031830

Starmaxx riepas – drošība, pieejamība un uzticamība

Starmaxx

Starmaxx zīmolu vada Petlas Tire rūpniecība un tirdzniecība, turku uzņēmums, kas dibināts 1976. gadā, ar galveno mērķi ražot militāro lidmašīnu riepas Turcijas armijai. Šodien Starmaxx piedāvā plašu produktu klāstu dažādām iekārtām, ieskaitot riepas vieglām automašīnām, krosoveriem, viegliem un smagiem komerctransportlīdzekļiem, kā arī dažādu veidu speciālās riepas – lauksaimniecības un rūpniecības tehnikai, turpinot ražot arī militāro lidaparātu riepas.

Visas Starmaxx riepas, kas pieejamas mūsu tiešsaistes veikalā, atbilst visaugstākajiem starptautiskajiem kvalitātes standartiem. Ražotājam ir ISO 9001 kvalitātes sistēmas nodrošināšanas sertifikāts un AQAP-110 rūpniecības kvalitātes nodrošināšanas sertifikāts, tas eksportē produktus uz tuvu 100 citām valstīm.

Uzticamas riepas par lieliskām cenām, ar Starmaxx riepām no reifen-direkt.lv

Starmaxx katalogā ir vairāki pievilcīgi riepu varianti, ieskaitot pamatīgo un komfortablo Tolero ST330, pārliecinošo Novaro ST532 un jaunos, videi draudzīgos Naturen ST542 un ST 562. Ja Jums nepieciešamas dinamiskākas riepas, Ultrasport līnijā ir četri modeļi, kas Jums varētu šķist interesanti. Ja dodat priekšroku vissezonas riepām, Starmaxx Novaro ST552 nodrošina daudzveidību, kas nepieciešama braukšanai dažādos laikapstākļos. Starmaxx ziemas riepas arī ir pieejamas, pastiprinātai veiktspējai attiecīgajos mēnešos – Icegripper W810 un W850 modeļi, kas nodrošina labu stabilitāti uz ledainām ceļu virsmām un izcilu vadāmību zemās temperatūrās.

Pasūtiet tagad pieejamās un izturīgās Starmaxx riepas no reifen-direkt.lv un izmantojiet mūsu konkurējošās cenas un kvalitatīvos pakalpojumus. Piegāde Latvijā ir bez maksas divu un vairāku riepu pasūtijumiem.

Ātrs + ērts serviss:

  • Pasūtiet tiešsaistē visu diennakti
  • Piegāde 7-10 darba dienās
  • Piegāde uz Jūsu izvēlēto adresi, vai pie kāda no mūsu montāžas partneriem

Zemas cenas:

  • Klienti stāsta par 20-25% zemākām cenām salīdzinot ar citiem riepu tirgotājiem
  • Cenā ir iekļauts PVN + piegādes izmaksas, pasūtot vismaz 2 riepas, Latvijā.
  • Izdevīgas montāžas cenas sākot no 7EUR/riepu (izņēmuma gadījumos pat mazāk)

Dažādas apmaksas iespējas:

Maksājiet ērti ar kredītkarti vai pārskaitījumu.
Visa MasterCard