Payment Banner

Sunny vasaras riepasZīmols:
Modeļu piedāvājums:
Modeļu apzīmējums:
Transportlīdzekļa veids:

Sunny vasaras riepas

Sunny riepu zīmols pieder South China Tire & Rubber Co., Ltd gupai. Ražojot Sunny riepas,uzņēmums izmanto vācu, amerikāņu un japāņu tehnoloģiju. Vislielākais Sunny vasaras riepu pluss ir to zemā cena. Neskatoties uz to, klientiem nav jābaidās par kvalitāti. Klientiem, kuriem svarīga ir riepu cena, Sunny vasaras riepas ir lieliska alternatīva populāro riepu ražotājiem.

Augstas veiktspējas riepas

Sunny vasaras riepu inovatīvais protektora zīmējums garantē lielisku vadāmību uz sausiem un slapjiem ceļiem. Jāpiemin,ka īpašais gumijas sakausējums nodrošina nodilumizturību un zemu rites pretestību. Vienmērīga braukšana un ļoti liels nobraukums ir šo riepu nozīmīgākais sasniegums. Sunny vasaras riepu kvalitāte ir nemainīga visā riepas kalpošanas laikā. Lielākais Vācijas autoklubs ADAC piešķīris Sunny vasaras riepām sertifikātu par nodilumizturību.

Labām riepām nav jābūt dārgām

Sunny vasaras riepas tiek pārdotas visā pasaulē,un tiek ieteiktas klientiem, kuriem svarīga ir riepu cena. Tāpēc Sunny vasaras riepas garantē labu kvalitāti par nepārspējami zemām cenām.

Mēs varam uzmontēt
jūsu riepas

Izvēlieties vienu no
mūsu montāžas partneriem
savā apvidū

*Cenas par gabalu (ja nav minēts savādāk), ieskaitot PVN, izņemot pasta izdevumus

Klientu viedokļi

reifen-direkt.lv 
4.88/5 - 50 Klienta vērtējums 

Mājas lapu ir ļoti viegli izmantot, nekādu lieko funkciju vai spilgtu krāsu, kas tikai novērš uzmanību. Ļoti ērta tiešsaistes ierīce. Helmuts P. no Mullingāras  
more