Payment Banner

Sunny ziemas riepasZīmols:
Modeļu piedāvājums:
Modeļu apzīmējums:
Transportlīdzekļa veids:

Sunny ziemas riepas

Sunny riepas ir vienas no lētākajām riepām, kas pieejamas pārdošanā – bet pirkt lētāk, nenozīmē, ka jāatsakās no kvalitātes, jo drošība Sunny riepu ražotājiem vienmēr ir bijusi prioritāra. Šo riepu kvalitāti var novērtēt gan uz sausiem, gan slapjiem ceļiem. Sunny ziemas riepas tiek ražotas no mūsdienīgā silīcija sakausējuma, kas ievērojami uzlabojis riepu reakciju braucot pa sniegu un ledu. Iegādājoties Sunny SN3830,Jūs pērkat augstas kvalitātes riepas,kurām ir lieliska cenas un kvalitātes attiecība, un tās pieejamas dažādos izmēros. Tādējādi Jūs ietaupāt gudri – pateicoties zemajai cenai, nezaudējot kvalitāti.Sunny ziemas riepas, un it īpaši SN3860 ir lieliska alternatīva vadošajiem riepu zīmoliem.

Sunny ziemas riepas ir draudzīgas Jūsu maciņam

Sunny ziemas riepu mērķa grupa ir klienti, kuriem cena ir vienmēr svarīga. Šis zīmols Jums garantē reālus sasniegumus, ja runa ir par degvielas ekonomiju un nodilumizturības uzlabošanu. Pasūtiet savas Sunny riepas tagad no reifen-direkt.lv. Izvēle ir liela – piedāvājums jebkurai automašīnai un lieliska apkalpošana, kuru neatradīsiet nekur citur. Apkalpošanā ietilpst iespējamā piegāde uz vienu no mūsu daudzajiem sadarbības partneru montāžas servisiem, kuri uzņemsies Jūsu auto riepu maiņu. Protams,varat izvēlēties piegādi uz Jūsu izvēlēto servisu vai mājām!

Mēs varam uzmontēt
jūsu riepas

Izvēlieties vienu no
mūsu montāžas partneriem
savā apvidū

*Cenas par gabalu (ja nav minēts savādāk), ieskaitot PVN, izņemot pasta izdevumus

Klientu viedokļi

reifen-direkt.lv 
4.88/5 - 50 Klienta vērtējums 

Mājas lapu ir ļoti viegli izmantot, nekādu lieko funkciju vai spilgtu krāsu, kas tikai novērš uzmanību. Ļoti ērta tiešsaistes ierīce. Helmuts P. no Mullingāras  
more