Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

Syron riepas

Izveidotas 2004. gadā, Syron riepas ir relatīvi jaunpienācēji tirgū. Uzņēmuma mērķis ir apkalpot un uzrunāt galvenokārt uz sportu orientētus klientus, ražojot augstas veiktspējas riepas, kas paredzētas sacīkšu trasēm. Ultra augstās veiktspējas riepas ir pakļautas vislielākajām prasībām, tās ir pieejamas dažādos veidos un izmēros.

Syron Race 1 Plus ir vasaras riepa , kas veidota, lai optimāli funkcionētu sausos laikapstākļos. Kad ADAC testēja 225/45 R17 W/Y izmēra šādu modeli 2013. gadā, tieši tas arī pierādijās, nostiprinot tās statusu kā zema profīla riepa, piemērota lieliem ātrumiem. Zemā cena un tikpat kā nedzirdamā ripošana jau bija pārsteigušas Vācijas tirdzniecības žurnāla "Autobild" redaktori, kad viņa riepu izmēģināja jau divus gadus iepriekš.

Lēni nodilstošas riepas ar diska aizsargiem

Syron izmanto asimetrisku protektora rakstu, lai garantētu precīzu vadāmību un labu saķeri gan slapjos, gan sausos apstākļos. Race 1 Plus riepai arī ir diska aizsargs un īpašs silīcija sastāvs, lai mazinātu berzi.

Uzticamās Syron riepas iegūst pircējus, pateicoties to lieliskajām cenas un veiktsējas attiecībām – apstāklis, kas tiek saglabāts nepārspējamā cenojumā mūsu tiešsaistes veikalā. Izvēlaties vajadzīgo riepu izmēru un nolemjiet, kurš produkts vislabāk atbilst Jūsu prasībām: ES riepu marķējums un visi pieejamie testu rezultāti var Jums palīdzēt izvēlēties. Mēs piedāvājam bezmaksas piegādi divu un vairāku riepu pasūtijumiem.

Ātrs + ērts serviss:

  • Pasūtiet tiešsaistē visu diennakti
  • Piegāde 7-10 darba dienās
  • Piegāde uz Jūsu izvēlēto adresi, vai pie kāda no mūsu montāžas partneriem

Zemas cenas:

  • Klienti stāsta par 20-25% zemākām cenām salīdzinot ar citiem riepu tirgotājiem
  • Cenā ir iekļauts PVN + piegādes izmaksas, pasūtot vismaz 2 riepas, Latvijā.
  • Izdevīgas montāžas cenas sākot no 7EUR/riepu (izņēmuma gadījumos pat mazāk)

Dažādas apmaksas iespējas:

Maksājiet ērti ar kredītkarti vai pārskaitījumu.
Visa MasterCard
 

ORGANIZĀCIJA

Maksāšanas metodes

reifen-direkt.lv Delticom AG piedāvājums