Mēs izmantojam cookies. Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat to lietošanai.
OK
Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

00371 6303183000371 63031830

Toyota riepas

Meklēt pēc vieglās automašīnas:
Iespējams, ka mēs neesam savā sarakstā ietvēruši visus transporta līdzekļus, turklāt sarakstā ir arī noteikti drukas kļūdas. Lūdzu informējiet mūs par tām via arī, ja neesat atradis savu transporta līdzekli.
Notikusi kļūda, lūdzu, mēģiniet vēlreiz vēlāk
Jūsu meklējumiem nav rezultātu.
Auto izvēlne

Zīmols:
Modeļu piedāvājums:
Ražošanas gads / tips:
Sērija / versija:

Toyota kompānija tika dibināta 1937. gadā. 2007. gadā tā pārdeva 9.5 miljonus automašīnu, kļūstot par lielāko auto ražotāju pasaulē. Pirmkārt, autovadītāji augstu vērtē Toyota transportlīdzekļu izturību. Toyota pieder plašs modeļu klāsts. Populārākie modeļi ir:

  • Toyota Auris
  • Toyota Avensis
  • Toyota Aygo
  • Toyota Corolla

Toyota modeļu riepu klāsts arī ir plašs. Savam Toyota modelim jūs varat izmantot jebkura ražotāja izgatavotas riepas. Savu modeļu standarta aprīkojumam Toyota izmanto slaveno ražotāju riepas.

Piemērots modelis katram Toyota

Mazākiem modeļiem, tādiem kā Toyota IQ, izvēle ir ierobežota, runājot par izmantojamajiem riepu izmēriem. Standarta riepu izmērs IQ modelim ir 175/65 R15. Kompaktās klases modeļiem klāsts ir izvērstāks. Piemēram, runājot par Toyota Auris modeli, atkarībā no motora tipa jūs varat izvēlēties no dažādiem riepu izmēriem. Toyota Auris Hatchback I 1.4 L ir sākotnēji aprīkots ar sekojošu riepu izmēru: 195/65 R15. Jūs varat arī izvēlieties kādu no sekojošiem izmēriem:

  • 205/60 R15
  • 205/55 R16
  • 215/45 R17

Toyota RAV4, SUV modelim ir pieejamas platākas (līdz 235 mm) riepas. Ir ieteicams pārbaudīt reģistrācijas apliecību vai automašīnas identitātes karti, pirms jūs pasūtat riepas Toyota modelim. Tiek ieteikts izmantot riepas, kuras ir atzinis ražotājs.

Vai Jums ir jautājumi?
Mēs labprāt Jums palīdzēsim atrast Jūsu automašīnai piemerotākās riepas.