Mēs izmantojam cookies. Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat to lietošanai.
OK
Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

00371 6303183000371 63031830

Titan riepas – īstās apvidus speciālistiem

Titan

Titan ir viens no pasaules galvenajiem apvidus un speciālo riepu ražotājiem. Ja Jums vajadzīga izturība un izcila veiktspēja, Titan riepas Jums būs piemērotas. Vēl viens zīmola smagumpunkts ir vērtības un cenas attiecības, un reifen-direkt.lv piedāvā Jums kvalitatīvas Titan riepas par labākām cenām nekā jebkad iepriekš.

Titan piedāvā riteņus un riepas dažādām iekārtām – ieskaitot lauksaimniecības, mežrūpniecības, celtniecības un kalnrūpiecības tehnikai. Daži no pasaules vadošiem speciālo transportlīdzekļu un ekipējuma ražotājiem kā, piemēram, John Deere, AGCO, Kubota un Case New Holland, arī ir Titan klienti, izmantojot Titan riepas kā oriģinālo ekipējumu saviem ražojumiem.

Titan nepārtraukti iegulda pētniecībā un attīstībā, lai darinātu unikālu protektora raksta un struktūras dizainu, izmantojot kvalitatīvas izejvielas un icilu meistarību, lai ražotu ļoti konkurējošos produktus.

Kvalitāte rada efektivitāti – Titan apvidus riepas no reifen-direkt.lv

Titan lauksaimniecības tehnikas riepas pārstāv zīmola galveno specialitāti. Līdz ar moderno fermu traktoru un kombainu izmēru un jaudas palielināšanos, izturībai, labai vilcei, labām flotācijas īpašībām un zemes sablīvēšanas samazināšanai ir lielāka nozīme nekā agrāk. Titana kompetence šajās jomās ir plaši atzīta, gan lieli uzņēmumi, gan individuāli lauksaimnieki gūst labumu no Titana produktu kvalitātes.

Titan ražo arī izcilas riepas rūpniecības un celtniecības tehnikai. Rūpniecības tehnikas riepas ar smagas slodzes šķiedras vērtībām tiek izmantotas moderniem pacēlājiem, ekskavātoriem, iekrāvējiem, pašizgāzējiem, rūpnicības traktoriem un ceļamkrāniem būvlaukumos visā pasaulē. Mežrūpniecības iekārtām Titan Logger Lug III nodrošina optimālu vilci un izturētspēju, un tās ir pieejamas vairākos veidos un izmēros. Pat kalnrūpniecības tehnika tiek labi apgādāta ar ekstrēmas kravnesības riepām.

Mūsu tiešsaistes veikalā ir atrodama Titan kvalitāte par ļoti konkurējošām cenām. Pasūtiet tagad un izmantojiet riepu izcilo veiktspēju, kā arī lielisko klientu apkalpošanu veikalā reifen-direkt.lv.

Ātrs + ērts serviss:

  • Pasūtiet tiešsaistē visu diennakti
  • Piegāde 7-10 darba dienās
  • Piegāde uz Jūsu izvēlēto adresi, vai pie kāda no mūsu montāžas partneriem

Zemas cenas:

  • Klienti stāsta par 20-25% zemākām cenām salīdzinot ar citiem riepu tirgotājiem
  • Cenā ir iekļauts PVN + piegādes izmaksas, pasūtot vismaz 2 riepas, Latvijā.
  • Izdevīgas montāžas cenas sākot no 7EUR/riepu (izņēmuma gadījumos pat mazāk)

Dažādas apmaksas iespējas:

Maksājiet ērti ar kredītkarti vai pārskaitījumu.
Visa MasterCard