Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

6303183063031830

Trelleborg riepas

Trelleborg

Zviedrijas uzņēmums Trelleborg Wheel Systems ir ražojis Trelleborg riepas ilgāk par 100 gadiem. Tās ierindojās starp visvairāk pirktajiem gumijas produktiem mežrūpniecības un lauksaimniecības mašinērijai, daļēji pateicoties uzņēmuma sadarbībai ar Pirelli. Piedevām Trelleborg ražo arī riepas vieglām automašīnām. Riepas tiek ražotas Zviedrijā un citās valstīs, un tiek pārdotas visur pasaulē.

Lietošanas apstākļi Trelleborg riepām ir skarbi, tāpēc tām ir jāatbilst stingriem drošības un kvalitātes kritērijiem. Rūpniecības tehnikas riepai ir jābūt praktiski nesaplēšamai - tai jābūt izturīgai pret akmeņu un citu asu priekšmetu triecieniem, un jāiztur smagu slodzi. Ir arī svarīgi, ka labība un zeme nenocieš no riepas rupjā protektora – ekonomiskie zaudējumi būtu neglābjami. Trelleborg konsekventi patur šīs prasības prātā, lai ražotu produktus, kurus pircēji iegādātos dēļ to izcilām cenas un veiktspējas attiecībām.

Trelleborg riepu kvalitāte un pieejamība, dažādos izmēros iespējami plašam klientu lokam, tiek novertētas visur pasaulē. Piedāvājuma klāstā riepas viegliem transportlīdzekļiem ir tikpat daudz kā speciālas riepas armijas mašīnām un lietošanai trasēs. Iegādājaties Trelleborg riepas mūsu tiešsaistes veikalā un izmantojiet mūsu draudzīgo mājas lapu, lai ātri tiktu galā ar pasūtīšanas procesu – par pārējo mēs gādāsim, ieskaitot Jūsu preču bezmaksas piegādi.