Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

6303183063031830

Uniroyal vasaras riepas

Uniroyal vasaras riepas

Uniroyal ir bijis viens no veiksmīgākajiem zīmoliem starp Continental riepu ražotājiem pēdējos 30 gadus. Zīmols piedāvā augstas kvalitatātes riepas, kuras speciāli izstrādātas, lai apmierinātu augstas prasības braucot pa slapjiem ceļa segumiem. Uniroyal tiek uzskatīts par “lietus riepu izgudrotāju”.

Labākās klases lietus riepas drošībai slapjos laikapstākļos

Ar Uniroyal vasaras riepām, vadītāji ir labi sagatavoti sarežģītajiem laikapstākļiem, tādiem kā lietus. Ieliektas formas rievas ātri izvada ūdeni, nodrošinot optimālu saķeri ar slapjuceļa virsmu. Papildus, lietus riepas, kuras domātas kompaktām un vidēja izmēra mašīnām, ir aprīkotas ar vizuāliem savirzes indikatoriem - tie informē, ja protektora dziļums ir nepietiekams vai nodilums ir nevienmērīgs.

Ideālas vasaras riepas sportiskiem autovadītājiem

Uniroyal vasaras riepas piedāvā maksimāli drošu braukšanas prieku ātrumos pat līdz 270 km/h, pateicoties saviem V-veidīgiem protektora izciļņiem. Optimāla uzvedība pagriezienos un lieliska stūrēšanas precizitāte - tās ir tikai divas no Uniroyal vasaras riepu izcilajām funkcijām.

Nevainojami testu rezultāti

Neskaitāmos testos, Uniroyal vasaras riepu vadāmība uz sausas ceļa virsmas bija atzīmēta, kā “laba”. Braucot pa slapjuceļa segumu, riepu radītāji regulāri ieņem augstākās pozīcijas. 2012. gada jūlijā, vācu žurnāls “Auto Motor Sport” novērtēja šīs riepas, kā “ļoti ieteicamas”. Uniroyal vasaras riepas saņēma recenzentu absolūti atzinīgu novērtējumu par riepu izcilajiem veiktspējas rādītājiem uz slapja ceļa seguma; papildus aizsardzība tad, ja pastāv akvaplanēšanas risks, zema rites pretestība un labs komforta līmenis.