Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

6303183063031830

Volvo riepas

Meklēt pēc vieglās automašīnas:
Iespējams, ka mēs neesam savā sarakstā ietvēruši visus transporta līdzekļus, turklāt sarakstā ir arī noteikti drukas kļūdas. Lūdzu informējiet mūs par tām via arī, ja neesat atradis savu transporta līdzekli.
Notikusi kļūda, lūdzu, mēģiniet vēlreiz vēlāk
Jūsu meklējumiem nav rezultātu.
Auto izvēlne

Zīmols:
Modeļu piedāvājums:
Ražošanas gads / tips:
Sērija / versija:

Volvo piedāvā plašu biznesa un luksusa klases, un arī SUV auto modeļu klāstu. Volvo automašīnas tiek augstu novērtētas to izturīguma dēļ. Kā standarta aprīkojumu saviem transportlīdzekļiem Volvo izmanto galvenokārt kvalitatīvas riepas no Michelin. Tomēr gandrīz katrs riepu ražotājs piedāvā Volvo riepas, tāpēc jums ir iespēja izvēlēties no plaša riepu klāsta.

Drošs ceļojums ar Volvo riepām

Volvo nozīmē kvalitāti. Pašreiz tikai Mercedes transportlīdzekļiem ir augstāks vidējais ekspluatācijas ilgums. Tāpēc jums ir arī jāpievērš uzmanība kvalitātei, kad jūs iegādājaties riepas. Kvalitatīvas riepas nodrošina lielāku drošību un rentabilitāti, sniedzot augstu komforta līmeni. Sakarā ar zemo nodiluma koeficientu, riepām ir zems trokšņa līmenis un garāks ekspluatācijas ilgums. Riepas nodrošina optimālu saķeri jebkuros laika apstākļos uz jebkura autoceļa.

Piemērotas riepas katram Volvo modelim

Mēs piedāvājam jums piemērotas riepas katram Volvo modelim. Volvo C30 modelim ražotājs iesaka riepas , kuru izmērs ir 195/65 R15. Tomēr jūs varat pacelt līdz 215/40 R18 riepu izmēram. Volvo X90 SUV modelim, jūs varat izmantot riepas līdz riepu 265/35 R22 izmēram. Pirms riepu pirkšanas ir ieteicams pārbaudīt reģistrācijas apliecību vai jūsu automašīnas identitātes karti.

Vai Jums ir jautājumi?
Mēs labprāt Jums palīdzēsim atrast Jūsu automašīnai piemerotākās riepas.