Mēs izmantojam cookies. Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat to lietošanai.
OK
Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

00371 6303183000371 63031830

Vredestein vasaras riepas

Vredestein vasaras riepas

Vredestein uzņēmums tika dibināts Nīderlandē 1909. gadā un uzreiz ražošanā pievērsa uzmanību inovācijām, dizainam, drošībai un kvalitātei. Salokāmās rezerves riepas radīšana pievērsa lielu interesentu uzmanību. Vredestein vasaras riepu augstā kvalitāte un veiktspēja ir novērtēta neskaitāmos populāru žurnālu riepu testos.

Vredestein vasaras riepas – mazs rites troksnis un lieliska veiktspēja

Vredestein vasaras riepas nodrošina augstākā līmeņa ērtību braucot pa sausiem un slapjiem ceļiem, tas viss, pateicoties Vredestein vasaras riepu zemajam rites troksnim. Īpašais protektora zīmējums – labais un kreisais protektora profila zīmējums, kas novirzīts no riepas vidus daļas - nodrošina ļoti vienmērīgu braukšanu .

Riepas no augstākās veiktspējas segmenta

Vredestein vasaras riepas „ULTRAC” ir vienas no populārākajām augstas veiktspējas riepām šajā segmentā. Īpašais sakausējums ar silīcija dioksīda piemaisījumu nodrošina optimālu saķeri un drošu vadāmību – uz jebkuras ceļa virsmas, un neatkarīgi no laika apstākļiem.

Labākie testu rezultāti

Lielākā vācu automobīļu kluba ADAC 2012. gada vasaras riepu testā, Vredestein “SPORTRAC” saņēma austāko novērtejumu par vadāmību uz sausas un slapjas ceļa virsmas. Vācu žurnāls “Sport Auto” izvēlējās Vredestein “ULTRAC” par savām 2012. gada iecienītakajām riepām, novērtejot braukšanu slapjā laikā. Šīs riepas lieliski novada ūdeni, tādējādi ievērojami palielinot drošību akvaplanēšanas riska rašanās gadījumā. Visaptverošā vācu žurnāla „Auto Bild” riepu apskatā 2012. gadā Vredestein “SPORTRAC” riepas novērtētas kā „priekšzīmīgas”.

Ātrs + ērts serviss:

  • Pasūtiet tiešsaistē visu diennakti
  • Piegāde 7-10 darba dienās
  • Piegāde uz Jūsu izvēlēto adresi, vai pie kāda no mūsu montāžas partneriem

Zemas cenas:

  • Klienti stāsta par 20-25% zemākām cenām salīdzinot ar citiem riepu tirgotājiem
  • Cenā ir iekļauts PVN + piegādes izmaksas, pasūtot vismaz 2 riepas, Latvijā.
  • Izdevīgas montāžas cenas sākot no 7EUR/riepu (izņēmuma gadījumos pat mazāk)

Dažādas apmaksas iespējas:

Maksājiet ērti ar kredītkarti vai pārskaitījumu.
Visa MasterCard