Mēs izmantojam cookies. Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat to lietošanai.
OK
Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

00371 6303183000371 63031830

Vredestein ziemas riepas

Hollandiešu ražotājs Vredestein, kas jau ir pārsniedzis 100 gadu vecumu, jau pāris gadus atrodas Indiešu riepu ražotāja Apollo īpašumā. Pamatā šī firma ražo velosipēdu riepas , bet arī ap seši miljoni auto riepas ik gadu. Vredestein riepas labi iztur automašīnu klubu un prestižu žurnālu testus – pat Vredestein ziemas riepas.

Lai arī Vredestein vasaras riepas ir primārā izvēle gada siltajos mēnešos, tās šai valstī ir juridiski aizliegtas ziemas laikā.Tas nerada problēmas, jo ziemas laikam ir lietojamas Vredestein ziemas riepas. Šīm riepām protektora gumijas sastāvs (Optimāla Silicija & Polimēra apstrāde) ļoti atšķiras no vasaras riepu gumijas.

Vredestein ziemas riepas – vienmēr vadošās.

Vredestein Snowtrac 3 jau gadiem ir vienas no populārākajām ziemas riepām tirgū. To robotās garenās rievas uzlabo saķeri šķērseniskā virzienā un tās pašattīrās no sniega un dubļiem, pateicoties konusveida šķerseniskai rievai. Riepas kontakta virsma ir noapaļota, tas veicina efektīvaku ūdens izkliedēšanu un minimalizē akvaplanēšanas risku. Par tās lietderību uz slapjiem ceļiem Vredestein Snowtrac saņēma ļoti labas atsauksmes ADAC ziemas riepu testā 2012 (205/55 R16). Tās ir ļoti labas pagriezienu manevros uz ledus un stabilas uz sausa ceļa.

Wintrac xtreme arī ir lieliskas Vredestein ziemas riepas. Šis produkts tika attīstīts sadarbībā ar Giugiaro Design. Tās veidotas tā, lai slodze tiktu sadalīta pār visu kontaktvirsmu un līdz ar to nodilums veidotos vienmērīgi, padarot tās izturīgākas. Žurnāla “Sport Auto” ziemas riepu testā (225 /45 R17 V) Wintrac xtreme tika izrādītas sausiem un slapjiem laika apstākļiem, kā arī ar labu vilci un veiktspēju.

Snowtrac 3 un Wintrac xtreme ir Vredestein ziemas riepas, kuras jūs varat pasūtīt reifen-direkt.lv. Vienkārši norādiet riepu izmēru un izvēlaties vēlamo ātruma indeksu, jums tiks piedāvātas visas pieejamās Vredestein riepas.

Ātrs + ērts serviss:

  • Pasūtiet tiešsaistē visu diennakti
  • Piegāde 7-10 darba dienās
  • Piegāde uz Jūsu izvēlēto adresi, vai pie kāda no mūsu montāžas partneriem

Zemas cenas:

  • Klienti stāsta par 20-25% zemākām cenām salīdzinot ar citiem riepu tirgotājiem
  • Cenā ir iekļauts PVN + piegādes izmaksas, pasūtot vismaz 2 riepas, Latvijā.
  • Izdevīgas montāžas cenas sākot no 7EUR/riepu (izņēmuma gadījumos pat mazāk)

Dažādas apmaksas iespējas:

Maksājiet ērti ar kredītkarti vai pārskaitījumu.
Visa MasterCard