Payment Banner

Vredestein ziemas riepasZīmols:
Modeļu piedāvājums:
Modeļu apzīmējums:
Transportlīdzekļa veids:

Hollandiešu ražotājs Vredestein, kas jau ir pārsniedzis 100 gadu vecumu, jau pāris gadus atrodas Indiešu riepu ražotāja Apollo īpašumā. Pamatā šī firma ražo velosipēdu riepas , bet arī ap seši miljoni auto riepas ik gadu. Vredestein riepas labi iztur automašīnu klubu un prestižu žurnālu testus – pat Vredestein ziemas riepas.

Lai arī Vredestein vasaras riepas ir primārā izvēle gada siltajos mēnešos, tās šai valstī ir juridiski aizliegtas ziemas laikā.Tas nerada problēmas, jo ziemas laikam ir lietojamas Vredestein ziemas riepas. Šīm riepām protektora gumijas sastāvs (Optimāla Silicija & Polimēra apstrāde) ļoti atšķiras no vasaras riepu gumijas.

Vredestein ziemas riepas – vienmēr vadošās.

Vredestein Snowtrac 3 jau gadiem ir vienas no populārākajām ziemas riepām tirgū. To robotās garenās rievas uzlabo saķeri šķērseniskā virzienā un tās pašattīrās no sniega un dubļiem, pateicoties konusveida šķerseniskai rievai. Riepas kontakta virsma ir noapaļota, tas veicina efektīvaku ūdens izkliedēšanu un minimalizē akvaplanēšanas risku. Par tās lietderību uz slapjiem ceļiem Vredestein Snowtrac saņēma ļoti labas atsauksmes ADAC ziemas riepu testā 2012 (205/55 R16). Tās ir ļoti labas pagriezienu manevros uz ledus un stabilas uz sausa ceļa.

Wintrac xtreme arī ir lieliskas Vredestein ziemas riepas. Šis produkts tika attīstīts sadarbībā ar Giugiaro Design. Tās veidotas tā, lai slodze tiktu sadalīta pār visu kontaktvirsmu un līdz ar to nodilums veidotos vienmērīgi, padarot tās izturīgākas. Žurnāla “Sport Auto” ziemas riepu testā (225 /45 R17 V) Wintrac xtreme tika izrādītas sausiem un slapjiem laika apstākļiem, kā arī ar labu vilci un veiktspēju.

Snowtrac 3 un Wintrac xtreme ir Vredestein ziemas riepas, kuras jūs varat pasūtīt reifen-direkt.lv. Vienkārši norādiet riepu izmēru un izvēlaties vēlamo ātruma indeksu, jums tiks piedāvātas visas pieejamās Vredestein riepas.

Mēs varam uzmontēt
jūsu riepas

Izvēlieties vienu no
mūsu montāžas partneriem
savā apvidū

*Cenas par gabalu (ja nav minēts savādāk), ieskaitot PVN, izņemot pasta izdevumus

Klientu viedokļi

reifen-direkt.lv 
4.88/5 - 50 Klienta vērtējums 

Mājas lapu ir ļoti viegli izmantot, nekādu lieko funkciju vai spilgtu krāsu, kas tikai novērš uzmanību. Ļoti ērta tiešsaistes ierīce. Helmuts P. no Mullingāras  
more