Payment Banner

Drošība par pieejamām cenām – Wanli riepas

Drošība par pieejamām cenām – Wanli riepas


Zīmols:
Modeļu piedāvājums:
Modeļu apzīmējums:
Transportlīdzekļa veids:

Wanli zīmola īpašnieks ir labi zināmais riepu ražotājs South China Tyre and Rubber Co. Ltd. Tas ir viens no galvenajiem radiālo riepu eksportētājiem no Ķīnas. Ieguvis stabīlu pozīciju Eiropas sekundārajā tirgū ekonomisko riepu sektorā, Wanli iegulda ievērojamus resursus, lai nostiprinātu savu tēlu, nodrošinot uzticamus produktus, kuriem ir labas cenas un vērtības attiecības.

Daudz riepu par Jūsu naudu, jebkurā situācijā

Ja jūs esat cenu apzinošs klients un sagaidat, ka varēsiet uzticēties savam pirkumam, apskatiet Wanli vasaras, ziemas un vissezonas riepas, kas pieejamas reifen-direkt.lv. S1063 vasaras riepa gādā par braukšanas komfortu un tai ir laba saķere gan sausā, gan slapjā laikā, pateicoties tās modernam gumijas maisījumam un apdomīgi izveidotajam protektora raksta dizainam. Ja neparedzami ziemas laikapstākļi padara braukšanu grūti baudāmu, tam efektīvu risinājum nodrošinās WINTER-CHALLENGER S-1086. Tā dziļais protektora raksts, platās rievas, daudzās asās malas un ietilpīgās plecu lameles gādā par lielisku vilci uz sniega un ledus klātiem ceļiem.

Pasūtiet tagad lētās, bet efektīvās Wanli riepas no reifen-direkt.lv. Mēs piedāvājam bezmaksas piegādi visā Latvijas teritorijā divu un vairāku riepu pasūtijumiem. Mūsu piedāvātās maksāšanas metodes ir vērstas uz fleksibilitāti – ar populārām izvēlēm kā pārskaitījums, kredītkartes un Paypal.

Mēs varam uzmontēt
jūsu riepas

Izvēlieties vienu no
mūsu montāžas partneriem
savā apvidū

*Cenas par gabalu (ja nav minēts savādāk), ieskaitot PVN, izņemot pasta izdevumus

Clients opinions

Shop rating
more