Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

00371 6303183000371 63031830

Westlake ziemas riepas

Westlake marka pieder Hangzhou Zhongce gumijas kompānijai, Ķīnas lielākajai automobīļu riepu ražotājai. Kopš 1958. gada šī firma iestājas par bezkompromisa saistību par harmonisku līdzsvaru starp vērtību un kvalitāti. Ik gadu tā saražo vairāk kā 20 miljonus automašīnu, vieglo kravas un mazo komerciālo transporta līdzekļu riepas, apm. 10 miljonus radiālās komerciālās riepas, pāri par četri miljoni diagonālās riepas un vairāk kā 80 miljonus motocikletu un velosipēdu riepas.

Westlake piedāvā plašu produktu klāstu pasažieru automašīnām, SUV automašīnām, un vieglajām kravas automašīnām. Šie produkti atbilst ES un Apvienotās Karalistes regulām un drošības standartiem. Westlake ir izpelnījies dažādu aģentūru, kā ASV transporta departamenta (DOT) un Eiropas ekonomikas komisijas (ECE), atzinību.

Uzticams, rentabls piedāvājums reifen-direkt.lv mājas lapā.

reifen-direkt.lv piedāvā plašu vasaras, vissezonu un ziemas riepu klāstu, dazādos izmēros, piemērotas tik pat kā jebkuram transporta līdzeklim. Klientu lokam, kas meklē draudzīgas cenas, mēs iesakām Westlake RP18, visu cauru gadu uzticamas vissezonas riepas. Vajadzētu ievērot arī Westlake RVH680 vasaras riepas, kas nodrošina adekvātu bremzēšanu un patīkamu, klusu braukšanu. Arī SA05, SA07, un SV308 modeļi ir veidoti, lai pastiprinātu automašīnu veiktspēju dinamisko efektivitāti, un SW606, SW608, kā arī SW612 ziemas riepas veidotas, lai nodrošinātu vilci un stabilitāti apgrūtinātos ziemas apstākļos.

reifen-direkt.lv mājas lapā šie lieliskie produkti ir pieejamāki nekā jebkad agrāk, pateicoties mūsu nepārspējami zemām cenām un izdevīgajai klientu apkalpošanas polisei, kas nodrošina bezmaksas piegādi visā Latvijas teritorijā, kad tiek pasūtītas divas riepas un vairāk.

Ātrs + ērts serviss:

  • Pasūtiet tiešsaistē visu diennakti
  • Piegāde 7-10 darba dienās
  • Piegāde uz Jūsu izvēlēto adresi, vai pie kāda no mūsu montāžas partneriem

Zemas cenas:

  • Klienti stāsta par 20-25% zemākām cenām salīdzinot ar citiem riepu tirgotājiem
  • Cenā ir iekļauts PVN + piegādes izmaksas, pasūtot vismaz 2 riepas, Latvijā.
  • Izdevīgas montāžas cenas sākot no 7EUR/riepu (izņēmuma gadījumos pat mazāk)

Dažādas apmaksas iespējas:

Maksājiet ērti ar kredītkarti vai pārskaitījumu.
Visa MasterCard