Mēs izmantojam cookies. Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat to lietošanai.
OK
Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

Zeta riepas no SD International

Zeta

Kad ir tik daudzi riepu zīmoli no kuriem izvēlēties, izvēle var kļūt sarežģīta, itsevišķi, ja ir vairāki kritēriji, kurus jāņem vērā. Tomēr Zeta zīmols no SD International izceļās. Uzņēmumam ir plašākais riepu kāsts, kurā iekļautas vasaras riepas, ziemas riepas, augstas veiktspējas riepas un vissezonas varianti.

Zeta ir konsekventi augsti novērtētas visās riepu atsauksmēs. Vienalga, vai ir runa par vieglu kravas automobīļu vai sacīkšu veiktspēju riepām, šim uzņēmumam ir viss, kas nepieciešams. Ražotas Ķīnā zem SD International, Zeta nodrošina ne tikai produktus ar labām vērtības un cenas attiecībām, bet arī solīdu veiktspēju.

Zeta – slava un veiktspēja

Zeta seko augstiem ražošanas standartiem, lai piegādātu uzlabotus, kvalitatīvus produktus, kuri apmierina pircējus. Optimāls braukšanas komforts, droša dinamika un pārliecinoša vadāmība pagriezienos ir dažas no svarīgākajām zīmola īpatnībām.

Alventi, ZTR10, Antarctica 5 un ZTR20 ir daži no populārākajiem Zeta riepu modeļiem. Ja Jūs meklējat 4X4 krosoveru riepas, Azura un Antarctica 6 sērijas ir visiecienītakās klientu vidū. Vieglo kravas auto īpašnieki var izvēlēties no Antarctica 8 un ZTR08 sērijām. Reifen-direkt.lv tiešsaistes veikalā mums ir milzīgs Zeta riepu krājums, lai atbilstu visu transportlīdzekļu prasībām. Apmeklējiet mūsu mājas lapu šodien un izvēlaties riepas, kuras pasūtīt tiešsaistē, vadoties pēc transportlīdzekļa, ātruma, gadalaika un zīmola.

Ātrs + ērts serviss:

  • Pasūtiet tiešsaistē visu diennakti
  • Piegāde 7-10 darba dienās
  • Piegāde uz Jūsu izvēlēto adresi, vai pie kāda no mūsu montāžas partneriem

Zemas cenas:

  • Klienti stāsta par 20-25% zemākām cenām salīdzinot ar citiem riepu tirgotājiem
  • Cenā ir iekļauts PVN + piegādes izmaksas, pasūtot vismaz 2 riepas, Latvijā.
  • Izdevīgas montāžas cenas sākot no 7EUR/riepu (izņēmuma gadījumos pat mazāk)

Dažādas apmaksas iespējas:

Maksājiet ērti ar kredītkarti vai pārskaitījumu.
Visa MasterCard