Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

6303183063031830

Sviniet kopā ar mums 25 gadus ilgu braukšanas prieku un ilggadējo sadarbību ar Falken riepām!

Mūsu 25 gadu jubilejas svinību ietvaros ar prieku piedāvājam ekskluzīvu izlozi ar mūsu ilggadējo partneri Falken. Tev ir iespēja laimēt augstas kvalitātes Falken Nespresso Essenza Mini Black.

Vienkārši iegādājieties 4 vai vairākas Falken riepas akcijas perioda laikā un nodrošini savu iespēju piedalīties šajā izlozē!

Tas ir tik vienkārši:

  1. Viss, kas Jums jādara, ir jāiegādājas 4 vai vairākas Falken ziemas vai vissezonas riepas vietnē reifen-direkt.lv akcijas periodā no 01.02.2024 līdz 29.02.2024. Falken riepām ir pirmās klases kvalitāte un tās nodrošina jūsu dalību šajā aizraujošajā akcijā.
  2. Apstipriniet savu dalību izlozē.
  3. Ja paveiksies, jūs akcijas beigās varat laimēt Falken Nespresso Essenza Mini Black un baudīt perfektu espresso – pagatavotu ar stilu un ērtumu..

Mēs vēlam jums veiksmi!

Dalības nosacījumi

Kāpēc Falken riepas?

Mēs Reifen-direkt.lv vietnē augstu vērtējam mūsu ilggadējo sadarbību ar Falken - zīmolu, kas apliecina kvalitāti un veiktspēju. Gūstiet labumu no mūsu plašā Falken riepu klāsta un nodrošiniet sev iespēju laimēt Falken Nespresso Essenza Mini Black un optimālu braukšanas veiktspēju.

Pievienojieties mums un atzīmējiet 25 gadus ilgu braukšanas prieku ar Reifen-Direkt.lv un Falken riepām. Pērc savas Falken riepas jau tagad un piedalies jubilejas izlozē!