Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

6303183063031830

GATAVAS JEBKAM

Sviniet kopā ar mums 25 gadus ilgu braukšanas prieku un ilggadējo sadarbību ar Goodyear riepām!

Mēs ar prieku piedāvājam ekskluzīvu izlozi ar mūsu ilggadējo partneri Goodyear kā daļu no mūsu 25. jubilejas svinībām. Jums ir iespēja laimēt vienu no trīs Goodyear veikalu čekiem vērtībā 100 eiro.

Vienkārši iegādājieties Goodyear riepas akcijas periodā un nodrošiniet savu iespēju piedalīties šajā izlozē!

Tas ir tik vienkārši:

Mēs novēlam jums lielu veiksmi!

Dalības nosacījumi

Eagle F1 Asymetric 6

Esiet gatavībā, lietojot mūsu jaunākās vasaras riepas Goodyear Eagle F1 Asymmetric 6.

No lieliskas vadāmības līdz izcilai saķerei: lai arī kas izrādītos aiz pagrieziena, Jūs būsiet tam gatavs.Uzlabota Dry Contact (sausā kontakta) tehnoloģija

Esiet gatavs jebkam, pateicoties uzlabotajam sniegumam uz sausiem ceļiem un inovatīvajai kontaktvirsmai, kas pielāgojas jūsu braukšanas stilam, lai jūs varētu labāk reaģēt uz ekstrēmiem manevriem un braukt ar lielāku saķeri.


Lieliska Wet Braking (slapjās bremzēšanas) tehnoloģija

Esiet gatavs slapjiem ceļiem, pateicoties novatoriskajai sveķu sistēmai, kas nodrošina lielāku mikrokontaktu ar ceļa virsmu un nepārspējamu saķeri neatkarīgi no laikapstākļiem.

Piemērotība elektriskajiem automobiļiem

Esiet gatavs ar modernu trokšņu slāpēšanas protektora rakstu un jaunu protektora sastāva tehnoloģiju, kas samazina rites pretestību un palielina elektriski nobraucamo attālumu.

*Auto Bild Nr. 10, 2023: testētas 50 vasaras riepas, izmērs 225/45R18. Testa automobilis: BMW 3 Series. Testētie zīmoli: Goodyear, GT Radial, Sava, Fulda, Hankook, Pirelli, Kleber, Kumho, Giti, Dunlop, Falken, Michelin, Nexen, Yokohama, Toyo, Continental, Linglong, Uniroyal, Maxxis, Bridgestone. Testā publicēti 20 zīmoli.