Payment Banner

Motociklu riepasManufacturer:
Capacity:
Model:
Type:
Motociklu riepām ir milzīga ietekme uz kopējo satiksmes drošību. Riepām ir jābūt piemērotām kā motociklam, tā arī atbilstoši sezonai, lai garantētu drošu nokļūšanu no punkta A līdz punktam B. Motocikla lietotāja rokasgrāmatā ir uzrādīta tehniskā informācija, kas attiecas uz pieļaujamo riepu modeļu lietošanu konkrētajam spēkratam, kā arī tādi tehniskie dati kā riepas platums, loka diametrs un ātruma indekss. Ja Jūs bieži braucat ziemā, Jums būs nepieciešamas motociklu ziemas riepas, vai vismaz pāris vissezonas riepau.

Pasūtīt motociklu riepas par pieejamām cenām ar bezmaksas piegādi

Labām motociklu riepām ir laba saķere pat uz slapja ceļa, un tās palīdzēs Jums droši pievārēt ceļu līkločus. Tāpēc daudzi riepu ražotāji piedāvā augstas kvalitātes motociklu riepas, reifen-direkt.lv Jums ir pieejams plašs modeļu piedāvājums par izdevīgām cenām. Izvēlieties Jums nepieciešamo izmēru, ātruma indeksu un zīmolu, lai aplūkotu visus pieejamos produktus. Piegāde ir bezmaksas.

Mēs varam uzmontēt
jūsu riepas

Izvēlieties vienu no
mūsu montāžas partneriem
savā apvidū

*Cenas par gabalu (ja nav minēts savādāk), ieskaitot PVN, izņemot pasta izdevumus

Klientu viedokļi

reifen-direkt.lv 
4.88/5 - 50 Klienta vērtējums 

Mājas lapu ir ļoti viegli izmantot, nekādu lieko funkciju vai spilgtu krāsu, kas tikai novērš uzmanību. Ļoti ērta tiešsaistes ierīce. Helmuts P. no Mullingāras  
more