Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

6303183063031830

Piegādes un apmaksas nosacījumi

www.Reifen-Direkt.lv ir Delticom OE interneta veikals, ar juridisko adresi Timisoarā, Rumānijā.

Visās pie mums norādītajās cenās ir iekļauts PVN.

 

Piegādes iespējas :

Mēs vēlamies atvieglot pircēju dzīvi, tāpēc piegādājam iegādātās preces uz Jūsu norādīto adresi. Ja vēlaties ietaupīt, atļaujiet mums riepas piegādāt Jums uz mājām, ja vēlaties piegādi servisā – varam piedāvāt Jums montāžu tur - aplūkojiet: serviss tuvumā.

 

Mēs piedāvājam šādas piegādes iespējas:

 • Jūs vēlaties piegādi uz mājām. Šādā gadījumā mēs piegādājam sūtījumu uz adresi, kura norādīta rēķinā.
 • Jūs vēlaties piegādi Jūsu tuvumā esošajā riepu montāžas servisā. Šādā gadījumā, lūdzu, otrajā pasūtījuma solī izvēlieties„Piegāde riepu montāžas servisā”, un trešajā solī izvēlieties kādu no piedāvātajiem riepu montāžas partneriem Jūsu tuvumā. Mēs informēsim Jūsu izvēlēto riepu montāžas partneri un sūtījumu piegādāsim tur.
 • Jūs izvēlaties piegādi uz citu adresi. Šādā gadījumā, lūdzu, norādiet piegādes adresi un, ja riepas nevarēsiet saņemt personiski, tad Jūsu pilnvarotās personas vārdu sūtījuma saņemšanai.

Piegādes laiks uz Latviju ir vidēji 2-7 dienas.

Jautājumus, saistībā ar riepu piegādi, sūtiet uz: reifen-direkt.lv@delti.com

Piegādes maksa, pasūtot tikai vienu riepu, Latvijā ir 8EUR.

 

Mūsu apmaksas piedāvājumi :

Mūsu veikalā pieejami šādi maksājumu veidi:

 • Ar kredītkarti. Ērts apmaksas veids. Mēs pieņemam Visa, American Express and Mastercard. Nauda, līdz riepu izsūtīšanai no noliktavas, tiek rezervēta, tiklīdz riepas tiek izsūtītas maksājums no Jūsu kredītkartes tiek ieturēts.

 • Pārskaitījumu. Jūs pārskaitiet pasūtījuma summu uz mūsu kontu. Konta numuru, uz kuru veicams pārskaitījums atradīsiet saņemtajā pasūtījuma apstiprinājumā. Pēc maksājuma saņemšanas mēs nosūtīsim Jums riepas.

  Konta īpašnieks: Delticom OE S.R.L., Str. Popa Anca, NR.3, Ap.P, 300318 Timisoara, Rumānija
  Tālrunis: 67 65 24 81
  E-pasts: reifen-direkt.lv@delti.com, http://www.delti.com
  Rezidence: Timisoara, Reģistra nr.: J35/1428/2004
  PVN numurs: LV90010284069
  Deutsche Bank München, Swift: DEUTDEDBMUC, IBAN DE54700700240396225500


 • Ar PayPal. Par saviem pasūtījumiem, uzreiz pēc to veikšanas, varat ātri un ērti samaksāt ar PayPal, ja Jums ir jautājumi, rakstiet uz reifen-direkt.lv@delti.com.

 • Maksājiet ar kriptovalūtām — maksājiet ar kādu no šīm valūtām: Bitcoin, Bitcoin Cash, ApeCoin, Euro Coin, Dogecoin, Ethereum, Litecoin, Shiba Inu, Wrapped Bitcoin, XRP, izmantojot Bitpay — jums ir nepieciešams personīgais virtuālais maks, kas pieejams kā mobilā lietotne vai PC programma. Maksājums tiek veikts, ievadot adresi un maksājuma summu.

 • Trustly - Izvēlieties savu banku un piesakieties ar parastajiem piekļuves kodiem, izmantojot drošu, šifrētu savienojumu. Izvēlieties kontu, no kura vēlaties maksāt (piemēram, jūsu krājkonts vai norēķinu konts). Šis pakalpojums neprasa nekādas lejupielādes vai reģistrāciju. Jūs vienkārši piesakieties savā internetbankā kā parasti un izvēlieties, kuru bankas kontu vēlaties izmantot.

 • Revolut

 • Paymentwall

 

Pasūtījums tiks apstrādāts pēc Jūsu maksājuma iegrāmatošanas.

Jūsu jautājumus par apmaksas iespējām lūdzam sūtīt uz:reifen-direkt.lv@delti.com.

 

Mūsu adrese:

Delticom OE S.R.L., Str. Popa Anca, NR.3, Ap.P,
300299 Timisoara, Rumānija
Tālrunis: 67 65 24 81

Lūdzam nesūtīt riepas uz uzņēmuma juridisko adresi. Tās, diemžēl, nevarēs pieņemt. Lai nosūtītu atpakaļ piegādātās riepas, lūdzam zvanīt pa tālruni: 67 65 24 81, vai rakstīt uz e-pastu: reifen-direkt.lv@delti.com. Riepu atpakaļsūtīšanu nodrošināsim mēs.