Mēs izmantojam cookies. Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat to lietošanai.
OK
Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

00371 6303183000371 63031830

Evergreen riepas – lieliskas cenas, priecīga braukšana

Evergreen

Evergreen ir riepu zīmols, kurš pieder Jinyu Tire Co. Ltd. Ķīnā jau vairākus gadus labi pazīstams, Evergreen zīmols, sekojot ievērojamiem ieguldījumiem dizainā, ražošanas tehnoloģijās, kā arī darbinieku resursos, tika ieviests starptautiskajā tirgū 2008. gadā. Šodien Evergreen riepas tiek pārdotas vairāk kā 70 valstīs visapkārt pasaulei un ir parādījušas stabīlu klātbūtni Latvijas tirgos.

Ar augošo komerciālo veiksmi, arī Evergreen piedāvājuma klāsts ir paplašinājies. Dažādu veidu un izmēru modeļi tagad ir pieejami – par nepārspējami zemām cenām, reifen-direkt.lv. Jums noteikti būs iespējams atrast piemērotas riepas Jūsu vieglajam auto, SUVam vai vieglajai kravas automašīnai, un Jūs būsiet iespaidots mazo cenu dēļ. Vienkārši izmantojiet mūsu inteliģento meklēšanas iespēju, lai atsijātu piedāvājumus līdz Jums neieciešamam riepas veidam un izmērām, un apskatiet mūsu izdevīgo Evergreen piedāvājumu.

Vairāk uzticamības, lielāka vērtība par cenu

Evergreen riepu mērķis ir gādāt par drošību un paļāvību, un vienmēr augošais apmierināto klientu skaits apstiprina ražotāja centienu pozitīvos rezultātus. Ar konkurētspējīgiem vasaras modeļiem kā Evergreen EH22 un EU72, un robotām ziemas riepām kā EW62 un EW66, zīmols ir ieradies, lai paliktu.

Mūsu tiešsaistes veikals nodrošina Jūs ar vislabākajām riepām un vislabākajām cenām - tā ka pašķirstiet mūsu katalogu un izmatojiet visu, ko mēs piedāvājam. Piegāde Latvijā ir bez maksas pasūtījumiem, kuros divas vai vairāk riepas, un plašs montāžas servisu partneru tīklojums padara iepirkšanos no reifen-direkt.lv vēl ērtāku!

Ātrs + ērts serviss:

  • Pasūtiet tiešsaistē visu diennakti
  • Piegāde 7-10 darba dienās
  • Piegāde uz Jūsu izvēlēto adresi, vai pie kāda no mūsu montāžas partneriem

Zemas cenas:

  • Klienti stāsta par 20-25% zemākām cenām salīdzinot ar citiem riepu tirgotājiem
  • Cenā ir iekļauts PVN + piegādes izmaksas, pasūtot vismaz 2 riepas, Latvijā.
  • Izdevīgas montāžas cenas sākot no 7EUR/riepu (izņēmuma gadījumos pat mazāk)

Dažādas apmaksas iespējas:

Maksājiet ērti ar kredītkarti vai pārskaitījumu.
Visa MasterCard