Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

00371 6303183000371 63031830

Jinyu riepas – cenu ziņā efektīvs un uzticams risinājums veiksmīgai braukšanai

Jinyu

Jinyu Tire Group Co., Ltd. Ir ķīniešu radiālo riepu izstrādātājs un ražotājs, kas dibināts 1995. gadā. Tā augošā veiksme Latvijas tirgū bijs iespējama, pateicoties moderno dizainu un ražotņu iekārtu ātrai attīstībai, kā arī efektīga vadība un mārketinga centieni. Jinyu riepas pilnīgi atbilst stingrajām Latvijas un ES regulām, un pārdošanā uzsvars tiek likts uz cenas un vērtības attiecībām.

Kvalitāte ir nepieciešams elements veiksmei Latvijas tirgos un Jinyu ir parādījuši ievērojamus centienus nodrošināt uzticamus un pieejamus gala produktus. Šībrīža katalogā atrodami vairāki vasaras, ziemas un vissezonas riepu modeļi vieglajām automašīnām un krosoveriem, visi pieejami dažādos izmēros – par ļoti konkurējošām cenām reifen-direkt.lv.

Mazs ieguldījums ar lielu ieguvumu

Mūsu tiešsaistes veikalā piedāvāts Jinyu riepu klāsts ar drošām, efektīvām braukšanas īpatnībām un cenu zīmītēm, kas noteikti aizķersies Jūsu acīs. Jinyu YH11 ir universāls vissezonas modelis mazajām un kompaktām automasīnām, un krosoveriem, kas nodoršina mobilitāti plašā temperatūras amplitūdā, dažādos laikapstākļos. YH12 vasaras riepas mazajām un kompaktajām vieglajām automašīnām arī piedāvā drošu vadāmību dažādos laikapstākļos.
YS71 ir pilsētas krosoveru riepa, kas vērsta uz izturību un vilci nelabvēlīgos apstākļos, pateicoties tā M+S (dubļi un sniegs) protektora rakstam. YU61 tika īpaši veidots veiktspējas ceļu automašīnām un YW51 ir ziemas riepa, kas nodoršinās Jums kustēšanās spēju pat sliktākajos laikapstākļos. Pasūtiet tagad jebkuru no tām no reifen-direkt.lv un izmantojiet mūsu bezmaksas piegādes politiku un izcilo klientu apkalpošanu!

Ātrs + ērts serviss:

  • Pasūtiet tiešsaistē visu diennakti
  • Piegāde 7-10 darba dienās
  • Piegāde uz Jūsu izvēlēto adresi, vai pie kāda no mūsu montāžas partneriem

Zemas cenas:

  • Klienti stāsta par 20-25% zemākām cenām salīdzinot ar citiem riepu tirgotājiem
  • Cenā ir iekļauts PVN + piegādes izmaksas, pasūtot vismaz 2 riepas, Latvijā.
  • Izdevīgas montāžas cenas sākot no 7EUR/riepu (izņēmuma gadījumos pat mazāk)

Dažādas apmaksas iespējas:

Maksājiet ērti ar kredītkarti vai pārskaitījumu.
Visa MasterCard