Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

00371 6303183000371 63031830

Ovation riepas – pieejama funkcionalitāte savā labākajā formā

Ovation

Kā salīdzinošs jaunpienācējs, Ovation tomēr ir izcīnijis sev stabīlu vietu tirgū. Zīmola īpašnieks ir liels ķīniešu riepu ražotājs un eksportētājs - Shandong Hengfeng Rubber & Plastmasas kompānija, un tā produkti ir vērsti uz cenu apzinošiem klientiem, kuriem vajadzīgas pieejamas, toties pilnīgi uzticamas riepas, paredzētas drošai ikdienas braukšanai.

Jums neavajadzētu domāt, ka lēts nozīmē bīstams – ražotājs ir uzņēmies saistības ar starptautiskiem drošības standartiem un ir saņēmis visus atbilstošos kvalitātes sertifikātus kā, piemēram, starptautisko ISO 9001 sertifikāciju par kvalitatīvas vadības sistēmām, kā arī eiropiešu EEK un amerikāņu DOT sertifikātus.

Izdevīgi pirkumi praktiskajam autovadītājam, ar Ovation riepām no reifen-direkt.lv

Ovation riepu klāstā ir kaut kas katram – protams, viss pieejams par brīnišķīgām cenām mūsu tiešsaistes veikalā. Ja Jūs meklējat ekonomiskas un izturīgas vasaras riepas, Ovation VI-388 un Ecovision VI-682 ir pieejamas daudz dažādos vieglo automašīnu riteņu izmēros. Ja Jums vajag cenas ziņā pieejamu riepu, kas derīga sliktākajam laikam aukstajā gadalaikā, Ovation W592, W586 un WV-03 ziemas riepas varētu tikt iekļautas Jūsu vēlmju sarakstā.

Ovation piedāvā arī pievilcīgus modeļus krosoveru vadītājiem, tādus kā uz ceļu orientēto Ecovision VI-186HT, universālo visurgājēju Ecovision VI-186AT modeli un agresīvo Ecovision VI-186MT dubļainu teritoriju tehnikai. Vieglo kravas auto vadītājiem mēs iesakām pamatīgo un ekonomisko Ovation V-02.

Lai arī kuram modelim Jūs dotu priekšroku, Jūs to varat atrast mūsu tiešsaistes veikalā par satriecošām cenām. Pasūtiet divas vai vairākas Ovation riepas no reifen-direkt.lv un mēs nodrošināsim bezmaksas piegādi Latvijā!

Ātrs + ērts serviss:

  • Pasūtiet tiešsaistē visu diennakti
  • Piegāde 7-10 darba dienās
  • Piegāde uz Jūsu izvēlēto adresi, vai pie kāda no mūsu montāžas partneriem

Zemas cenas:

  • Klienti stāsta par 20-25% zemākām cenām salīdzinot ar citiem riepu tirgotājiem
  • Cenā ir iekļauts PVN + piegādes izmaksas, pasūtot vismaz 2 riepas, Latvijā.
  • Izdevīgas montāžas cenas sākot no 7EUR/riepu (izņēmuma gadījumos pat mazāk)

Dažādas apmaksas iespējas:

Maksājiet ērti ar kredītkarti vai pārskaitījumu.
Visa MasterCard