Mēs izmantojam cookies. Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat to lietošanai.
OK
Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

00371 6303183000371 63031830

Westlake riepas – vispusīgi izdevīgs piedāvājums

Westlake

Westlake zīmola īpašnieks ir Hangzhou Zhongce gumijas kompānija, Ķīnas lielākais automobīļu riepu ražotājs. Kopš 1958. gada uzņēmums ir ieņēmis bezkompromisu nostāju par harmonisku līdzsvaru starp vērtību un kvalitāti. Tas gadā saražo vairāk nekā 20 miljonus riepas vieglām automašīnām, viegliem kravas automobīļiem un maziem komerctransportlīdzekļiem, aptuveni 10 miljonus radiālās komerciālās riepas, pāri par četriem miljoniem slīpšķiedras riepas un vairāk kā 80 miljonus motociklu un velosipēdu riepas.

Westlake piedāvā plašu produktu klāstu vieglām automašīnām, krosoveriem un viegliem kravas automobīļiem. Produkcija atbilst ES nosacījumiem un drošības standartiem. Westlake ir arī nopelnījis dažādu aģentūru, tādu kā ASV transporta departamenta (DOT) un Eiropas ekonomikas komisijas (EEK), ievērību.

Uzticamie, izdevīgie varianti no reifen-direkt.lv

reifen-direkt.lv piedāvā Jums plašu Westlake vasaras, ziemas un vissezonas riepu klāstu, daudzos dažādos izmēros, piemērotus tikpat kā jebkuram transportlīdzeklim. Cenu apzinošam klientu lokam mēs iesakām Westlake RP18 - vissezonas riepa, kas ir uzticama visu gadu. Jums nevajedzētu nepamanīt Westlake RVH680 vasaras riepu, kas nodrošina adekvātu bremzēšanu un patīkamus, klusus braucienus. SA05, SA07 un SV308 modeļi ir veidoti, lai uzlabotu sporta mašīnu dinamisko kapacitāti, un SW606, SW608 un SW612 ziemas riepas gādā par vilci un stabilitāti sarežģītos ziemas laikapstākļos.

Reifen-direkt.lv veikalā šie izcilie produkti ir pieejamāki nekā jebkad agrāk, pateicoties mūsu nepārspējamām cenām un izdevīgai klientu apkalpošanai, kurā iekļauta bezmaksas piegāde Latvijā, divu un vairāku riepu pasūtijumiem.

Ātrs + ērts serviss:

  • Pasūtiet tiešsaistē visu diennakti
  • Piegāde 7-10 darba dienās
  • Piegāde uz Jūsu izvēlēto adresi, vai pie kāda no mūsu montāžas partneriem

Zemas cenas:

  • Klienti stāsta par 20-25% zemākām cenām salīdzinot ar citiem riepu tirgotājiem
  • Cenā ir iekļauts PVN + piegādes izmaksas, pasūtot vismaz 2 riepas, Latvijā.
  • Izdevīgas montāžas cenas sākot no 7EUR/riepu (izņēmuma gadījumos pat mazāk)

Dažādas apmaksas iespējas:

Maksājiet ērti ar kredītkarti vai pārskaitījumu.
Visa MasterCard