Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

6303183063031830

Alfa Romeo riepas

Meklēt pēc vieglās automašīnas:
Iespējams, ka mēs neesam savā sarakstā ietvēruši visus transporta līdzekļus, turklāt sarakstā ir arī noteikti drukas kļūdas. Lūdzu informējiet mūs par tām via arī, ja neesat atradis savu transporta līdzekli.
Notikusi kļūda, lūdzu, mēģiniet vēlreiz vēlāk
Jūsu meklējumiem nav rezultātu.
Auto izvēlne

Zīmols:
Modeļu piedāvājums:
Ražošanas gads / tips:
Sērija / versija:Riepas priekš Alfa Romeo

Pareizo riepu iegādi bieži ietekmē drošība un komforts, kurus izvēlētā riepa sniegs braukšanas laikā. Lai uzlabotu riepu kvalitāti, Alfa Romeo gadiem ilgi sadarbojās ar vairākiem riepu ražōtājiem. Yokohoma -V102 riepas ir domātas Alfa Romeo 147-GTA modelim, bet Dunlop riepas izmanto priekš Spider modeļa. Šis auto ražōtājs sadarbojas arī ar Bridgestone. Tomēr, izvēloties riepas Jūsu Alfa Romeo modelim, Jūs varat izvēlēties riepas, kuras ražo jebkurš cits riepu ražotājs. Sakarā ar lielo pārdoto automobīļu skaitu, daudzi riepu ražotāji piedāvā piemērotas riepas visiem Alfa Romeo modeļiem.

vairāk ...

Svarīgi priekšnosacījumi pērkot riepas

Pievērsiet uzmanību ES marķējumam,pērkot riepas. Šis marķējums satur svarīgu informāciju, kura attiecas uz degvielas patēriņu, rites pretestību, saķeri ar slapju ceļa virsmu un trokšņa līmeni. Tādējādi, Jūs būsiet pārliecināti par to, ka braukšanas laikā gūsiet tikai patīkamu braukšanas pieredzi ar savu Alfa Romeo mašīnu, neatkarīgi no laika un ceļa apstākļiem. Bremzēšanas ceļa garums ir viena no svarīgākajām lietām, kurai vajag pievērst uzmanību, izvēloties riepas; bremzēšanas laikā, mašīnai ir nepieciešams no 18 līdz 45 metriem, lai apstātos. [X]

Vai Jums ir jautājumi?
Mēs labprāt Jums palīdzēsim atrast Jūsu automašīnai piemerotākās riepas.