Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

6303183063031830

Accelera riepas

Accelera

Accelera ir zemcenu zīmols, kura īpašnieks ir indonēziešu uzņēmums “PT. Elangperdana Tyre Industry”. Kā jaunienācējs šajā biznesā, 1996. gadā uzņēmums ir sācis ražot riepas vieglajām automašīnām, SUV, vieglajiem kravas un dažādiem kravas transporta līdzekļiem. Piedāvājumā ir vasaras, ziemas un vissezonas riepas, paredzētas cenu ievērojošiem klientiem. Neskatoties uz uzņēmuma neseno vēsturi, tas ir spējis veiksmīgi izlausties no pašmāju tirgus un eksportēt produktus uz dažādām valstīm, ieskaitot Latviju.

Braukšana ar laimīgu maku

Laikos, kad drošība tiek ļoti apzināta, prasības veiktspējai ir augstas, arī zemcenu zīmoliem. Zema cena arī neko nenozīmē, ja protektors ātri nodilst un degvielas patēriņš ir liels. Zemcenu ražotāji cītīgi piestrādā, lai pārliecinātu mūs, ka produkti ir atbilstoši un kritiķi ir vienkārši snobi.

Protams, ja Jūs vēlaties pašu labāko, Jums ir jāpārdomā savu budžetu. Ja, tomēr, Jūs vienkārši vēlaties drošas, uzticamas riepas relaksētai ikdienas lietošanai, Jums noteikti būtu jāapsver Accelera touring riepas – tādas kā Beta (priekš kompaktām, vidējām automašīnām) un Iota (priekš SUV). Lētam adrenalīnam - Accelera Alpha un PHI ir veidotas, lai uzrunātu tos, kuri iztēlojas mazliet sportiskāku braukšanu par lētu cenu. Ziemā X-Grip (touring riepa) un Snow (performance modelis) piedāvā pārsteidzošu vērtību.

Reifen-direkt.lv piedāvā dažādas īpaši lētas Accelera riepas dažādos izmēros, piemērotas vairumam automašīnu modeļu. Mēs nodrošinam bezmaksas piegādi Latvijā un Jūs varat izvēlēties jaunās riepas piegādāt uz kādu auto servisu Jūsu tuvumā. Piedāvātās maksāšanas metodes ir ar kredītkarti, Paypal un pārskaitījumu.