Mēs izmantojam cookies. Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat to lietošanai.
OK
Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

00371 6303183000371 63031830

Aeolus riepas

Aeolus

Aeolus Tyre Co. Ltd. Ir ambiciozs Ķīnas uzņēmums, kas veiksmīgi piegādājis savus produktus starptautiskajam tirgum un nodibinājis stabīlu klātbūtni šajā konkurējošā biznesā. Aeolus ražo riepas vieglajām automašīnām, SUViem, vieglajām kravas automašīnām un vieglajiem komerctransportlīdzekļiem ar mērķi pārliecināt klientus par lielisku funkcionalitāti.

Aeolus produktu klāstā iekļauti modeļi katram gadījumam, ieskaitot vasaras, ziemas un vissezonas riepas. Visi produkti, kas tiek pārdoti Eiropas tirgū, atbilst attiecīgajām ES regulām un tie ir fokusēti uz materiālu kvalitāti un atbildību iepretīm videi. Uzņēmuma nospraustais mērķis ir ražot labas riepas katram, un Aeolus riepas noteikti būs kārdinošas cenu ievērojošajiem pircējiem.

Lieliski piedāvājumi Jūsu automašīnai un maciņam

Jaunu riepu augstās cenas atbaida daudzus autovadītājus, kuri tāpēc izvēlās nedrošas lietotu riepu alternatīvas vai turpina lietot savu mūžu jau nokalpojušas riepas. Zemcenu zīmoli piedāvā saprātīgu variantu – nedārgas jaunas riepas
Reifen-direkt.lv piedāvā Aeolus riepas tikpat kā katram transporta līdzeklim un modelim, par apbrīnojamām cenām! Bezmaksas piegāde Latvijā tiek piedāvata katram pasūtījumam, kurā divas riepas vai vairāk, kā arī plašu auto servisu tīklu ar lētiem, profesionāliem montēšanas pakalpojumiem. Izvēlaties kādu no mūsu maksāšanas metodēm, kurās iekļautas tādas kā Paypal, kredītkarte un pārskaitījums, un baudiet drošu iepirkšanos tiešsaistē ar reifen-direkt.lv!

Ātrs + ērts serviss:

  • Pasūtiet tiešsaistē visu diennakti
  • Piegāde 7-10 darba dienās
  • Piegāde uz Jūsu izvēlēto adresi, vai pie kāda no mūsu montāžas partneriem

Zemas cenas:

  • Klienti stāsta par 20-25% zemākām cenām salīdzinot ar citiem riepu tirgotājiem
  • Cenā ir iekļauts PVN + piegādes izmaksas, pasūtot vismaz 2 riepas, Latvijā.
  • Izdevīgas montāžas cenas sākot no 7EUR/riepu (izņēmuma gadījumos pat mazāk)

Dažādas apmaksas iespējas:

Maksājiet ērti ar kredītkarti vai pārskaitījumu.
Visa MasterCard