Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

6303183063031830

Double Star riepas – oriģināli risinājumi par saprātīgām cenām

Double Star

Šobrīd novērtēts kā pasaules devītais lielākais riepu ražotājs, Cheng Shin tika dibināts 1967. gadā Taivānā kā Maxxis International. Sākotnēji tas nodarbojās tikai ar velosipēdu riepām, bet starplaikā piedāvājums ir ļoti daudzveidots. Šobrīd uzņēmums ir pasaules lielākais velosipēdu riepu ražotājs, bet tā produktu klāstā ir arī iekļautas auto riepas, motociklu riepas, ratiņkrēslu riepas, kā arī lauksaimniecības un rūpniecības tehnikas riepas.

Ar ražošanas, attīstīšanas iekārtām un komerciālām operācijām visur pasaulē no Tālajiem Austrumiem līdz Eiropai un Ziemeļamērikai, Cheng Shin riepas tiek eksportētas uz vairāk nekā 150 valstīm. Augsti produkcijas un kvalitātes kontroles standarti, kā arī intensīvi pētijumi un attīstība nodrošina daudzveidīgu un konkurētspējīgu produktu klāstu – pieejamu par izcilām cenām reifen-direkt.lv.

Lieliska vērtība un uzticamība ar Cheng Shin riepām no reifen-direkt.lv

Double Star zemcenu zīmols pieder Doublestar Group Corporation, kas ir viens no vadošajiem Ķīnas rūpniecības konsorcijiem. Ar iespaidīgu gadā saražoto riepu skaitu – vairāk kā 15 miljoni gab., Double Star produkti tiek eksportēti uz vairāk nekā 140 valstīm pa visu pasauli. Latvijā zīmola popularitāte ekonomiskajā tirgus sektorā ir stabīli pieaugusi pēdējo gadu laikā, pateicoties labai funkcionalitātei un konkurētspējīgām cenām.

Galvenā priekšrocība zemcenu riepām ir, ka tās ir dzīvotspējīga alternatīva lietotām riepām ar apšaubāmu izcelsmi. Nodilums var tikt apslēpts ar sliktas kvalitātes atjaunošanu un ar laiku samazinās gumijas sajaukumu efektivitāte. Tāpēc izmaksu apzinošie klienti bieži ir ieinteresētāki zemcenu jaunās riepās, drošai ikdienas lietošanai. Double Star piedavā labu modeļu izlasi.

Zemcenu uzticamība, ar Double Star riepām no reifen-direkt.lv

Double Star riepas ir pieejamas daudz dažādās formās, izmēros un pat krāsās. 2011. gadā uzsāktā zīmola visoriģinālākā produktu līnija sastāv no unikāli krāsotām riepām vieglajām automašīnām– pieejamas zilas, zaļas, dzeltenas un orandžas riepas. Protams, parastas melnas riepas arī ir piedāvājumā – modeļu veidu klāstā ir visa veida riepas - gan vieglajiem auto, SUViem, vieglajiem kravas un kravas automobīļiem, gan rūpniecības, celtniecības, kalnrūpiecības tehnikas iekārtām.

reifen-direkt.lv gādā par Jums visizdevīgākajiem piedāvājumiem un kvalitatīvu apkalpošanu. Lai saņemtu bezmaksas piegādi Latvijā, pasūtiet tagad divas vair vairāk Double Star riepas no mūsu tiešsaistes veikala.