Mēs izmantojam cookies. Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat to lietošanai.
OK
Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

00371 6303183000371 63031830

Achilles riepas

Achilles

Ar zināšanām un advansētu tehnisku asistēšanu no augstās klases ražotājiem Continental un Pirelli, Indonēzijā bāzētais uzņēmums Multistrada – tirgotājs ar Achilles zīmolu kopš 1991.gada – ir nopietni uzlabojis savu produktu tehnoloģiju. Klienti drīzi vien to pamanīja un Achilles apgrozījums ir vairākkāršojies pēdējās dekādes laikā.
Mūsdienās Achilles tiek ievērots kā nopietni ņemams zīmols, ar plašu produktu klāstu, kurā iekļautas vieglo, apvidus un kravas automašīnu riepas.

Ērtība un izturība par nepārspējami zemām cenām

Dažādi vasaras, ziemas un vissezonas riepu modeļi ir pieejami mūsu tiešsaistes veikalā. Tie ir pieejami daudzos dažādos izmēros un der vairumam automašīnu modeļu. Tāpēc, vienalga vai Jūs braucat ar supermini, MPV vai SUV, Jūs noteikti atradīsiet produktu, kas vislabāk atbilst Jūsu vajadzībām.

Pamēģiniet un Jūs ātri pamanīsiet Achilles EcoSafe tehnoloģijas labumus; tās ir draudzīgas ne vien videi, bet arī maciņam. Tām ir samazināta rites pretestība, tai pat laikā saglabājot adekvātu saķeri ar ceļu. EcoSafe maisījums pieļauj riepas ripošanu, kliedējot mazāk enerģiju, līdz ar to samazinot degvielas patēriņu - kā arī pagarinot riepu kalpošanas mūžu.
Uzziniet vairāk par mūsu izdevīgo klientu apkalpošanas politiku un nodrošiniet labākos pirkumus par nepārspējami zemām cenām, no reifen-direkt.lv.

Ātrs + ērts serviss:

  • Pasūtiet tiešsaistē visu diennakti
  • Piegāde 7-10 darba dienās
  • Piegāde uz Jūsu izvēlēto adresi, vai pie kāda no mūsu montāžas partneriem

Zemas cenas:

  • Klienti stāsta par 20-25% zemākām cenām salīdzinot ar citiem riepu tirgotājiem
  • Cenā ir iekļauts PVN + piegādes izmaksas, pasūtot vismaz 2 riepas, Latvijā.
  • Izdevīgas montāžas cenas sākot no 7EUR/riepu (izņēmuma gadījumos pat mazāk)

Dažādas apmaksas iespējas:

Maksājiet ērti ar kredītkarti vai pārskaitījumu.
Visa MasterCard