Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

6303183063031830

Itāļu firma Alfa Romeo ražo sporta automobīļus prasīgākiem vadītājiem. Šis ražotājs 1986. gadā pievienojās Fiat Grupai.
Alpina ir ļoti populārs zīmols starp sporta auto cienītājiem. Šis uzņēmums piedāvā uz BMW modeļiem bāzētus uzlabotus, tūnētus auto.
Britu sporta auto ražotājs, kas 20.gs sākumā uzņēmās izaicinājumu ražot sporta automobīļus, kas paredzēti vispārējai lietošanai.
Audi ražo augstākās klases automašīnas ar īpaši sportisku virsbūvi. Šobrīd Audi ir viens no vadošajiem auto ražotājiem pasaulē, it īpaši starp vidējās, vidēji augstākās un augstākās klases automobīļu ražotājiem.
Bentley ir viens no vadošajiem luksusa auto ražotājiem.
BMW, Vācu augstas klases auto ražotājs, kas iedvesmojis autovadītājus visā pasaulē. BMW ir aktīvi iesaistīts jaunu riepu ražošanā.
BMW M M GmbH ir BMW autoražotāja filiāle, un ir atbildīga par dažu BMW modeļu augstas kvalitātes uzlabojumu ieviešanu un to ražošanas uzsākšanu.
Cadillac ir Amerikāņu autobūves kompānijas General Monors zīmols, kas specializējas augstas klases auto ražošanā. Līdz 20.gs 70tajiem gadiem, šis zīmols bija slavens, kā liela izmēra auto ražotājs.
Auto ražošanas kompānija Chevrolet tika dibināta 1911. gadā ASV. Šobrīd uzņēmums piedāvā augstas klases plašu auto modeļu klāstu visā pasaulē. Neskaitot mazas un lielas ģimenes automašīnas, Chevrolet piedāvā arī sporta auto, apvidus auto(SUV) un furgonus.
Tradicionāls amerikāņu uzņēmums ar visai notikumiem bagātu vēsturi. 2011. gadā Fiat Grupa kļuvusi par galveno Chrysler Goup LLC akcionāru.
Citroėn zīmola vēsture aizsākās 1919. gadā, ar Citroėn A modeļa ražošanas uzsākšanu. Šobrīd uzņēmums ir viens no vadošajiem Eiropas auto ražotājiem. Piedāvājumā ir mazi automobīļu modeļi, E klases jeb sedani un kravas auto.
Dacia ir labi pazīstams automašīnu ražotājs zemo cenu segmentā. Uzņēmums dibināts sadarbībā ar Franču auto ražotāju Renault 1966. gadā.
Daewoo ir General Motors filiāle, kas specializējas mazo un kompakto automašīnu ražošanā.
Daihatsu ir īpaši atpazīstams kā mazo ģimenes auto ražotājs. Galvenā ražošanas līnija papildināta ar dažiem apvidus (SUV) modeļiem un dažādiem furgoniem.
Dodge ir ASV automobīļu zīmols, Crysler Group LLC filiāle. Dodge galvenokārt importē automašīnas uz Eiropas tirgu.
Ferrari ir vieni no visiespaidīgākajiem automobīļiem, kas jebkad ražoti. Itāļu sporta un Formula 1 sacīkšu automašīnu ražotājs. Galvenais akcionārs (90%) ir Fiat Group.
Fiat S.p.A ir dibināta 1899. gadā. Mainoties dekādēm, itāļu auto ražotājs ir kļuvis par vienu no lielākajiem automašīnu ražotājiem. Fiat piedāvājumā ir plašs mazu un kompaktu automašīnu klāsts.
Ford ir viens no lielākajiem un populārākajiem automašīnu ražotājiem visā pasaulē. Uzņēmuma daudzpusīgais piedāvājums aptver visus tirgus segmentus.
Honda specializējas galvenokārt ģimenes automašīnu ražošanā. Japāņu uzņēmums izstrādā, ražo un ievieš tirgū automašīnas, motociklus, kuģniecībā izmantojamos motorus, elektrības ģenerātorus un motorizētas ierīces visā pasaulē. Honda ir arī pasaules lielākais iekšdedzes dzinēju ražotājs.
Hyundai ir viens no jaunākajiem auto ražotājiem. Uzņēmums ir dibināts 1969. gadā, un 8 gadus vēlāk sāka reklamēt savas pirmās automašīnas. Ļoti īsa laikā Hyundai kļuva par vienu no vadošajiem automašīnu ražotājiem. Šobrīd Hyundai ražotās automašīnas tiek pārdotas visā pasaulē. Uzņēmums specializējas ģimenes auto, furgonu, apvidus (SUV) un sporta auto ražošanā.
Infiniti ir auto ražotāja Nissan luksuss filiāle.
Japāņu automobīļu kompānija Isuzu pazīstama, kā specializētu auto ražotājs, piemēram bezceļu auto un pikapi, tāpēc šī uzņēmuma patstāvīgi izstrādāto automašīnu modeļu daudzums ir salīdzinoši neliels.
Jaguar ir starptautisks Britu auto ražotājs, kurš specializējas sporta un luksusa auto ražošanā. Sakarā ar to, ka tās galvenokārt ir automašīnas ar augstas veiktspējas dzinējiem, tad pārsvarā tām lietojamas 16-21 collu riepas.
Jeep ir augstas klases apvidus auto zīmols, kas apmierina pat visprasīgākos klientus. Viens no populārākajiem modeļiem ir Jeep Cherokee.
KIA ir otrs lielākais Dienvidkorejas auto ražotājs, un pārdod savas automašīnas visā pasaulē. Kompānijas daudzpusīgajā ražošanas piedāvājumā ir visa veida transportlīdzekļi ieskaitot mazus auto, lielus ģimenes auto un furgonus.
Lada ilgu laiku bija Krievijas un Austrumeiropas lielākais automašīnu ražotājs. Laikam ejot, uzņēmums ir sadarbojies ar daudziem dažādiem auto ražotājiem.
Itāļu automašīnu ražotājs ar nikna buļļa logo, attīstījuši unikālus sporta auto modeļus no 1964., 1998. tika iekļauts Volkswagen Group kā Audi AG daļa.
Lancia ir viens no auto inženierijas pionieriem un vienmēr ir bijis auto sacīkšu vadošais zīmols. Kopš 1969. gada ir Fiat Group daļa, šobrīd kompānija uztur spēcīgu sadarbību ar Chrysler auto ražotāju.
Land Rover ir visslavenākais un populārākais zīmols, ja runa ir par augstas klases bezceļu auto ražošanu. Angļu zīmola pirmsākumi, cita starpā, meklējami smagās lauksaimniecības tehnikas ražošanā.
Lexus ir viens no slavenākajiem lielu ģimenes auto un sedanu ražotājiem. Lexus zīmols ir japāņu Toyota Motor Korporācijas daļa, un tā prioritāte ir braukšanas komforts.
Itāļu sporta auto ražotājs ar trijžubura emblēmu. Agrāk ļoti veiksmīgs un neatkarīgs sacīkšu auto zīmols, pievienots Fiat Group.
Maybach-Manufaktur ražoja un pārdeva luksuss klases limuzīnus, kā vācu Daimler AG meitas uzņēmums. Maybach ir aizstāts ar S klases Mercedes.
Mazda piedāvā visu kategoriju automašīnas. Gan mazas, lielas ģimenes automašīnas, gan sporta un apvidus auto. No 1959. gada, kad Mazda pārdeva viņu pirmo modeli, japāņu kompānija ir attīstījusies par vienu no lielākajiem pasaules automobīļu ražotājiem.
Mercedes-Benz ir viens no pasaulslavenākajiem auto ražotāju zīmoliem, un ir Daimler AG reģistrēta preču zīme. Mercedes, projektējot automašīnas, īpašu uzmanību pievērš braukšanas komfortam.
MG Motor ir britu automašīnu zīmols. Pēc MC Rover maksātnespējas, automašīnas tiek ražotas Šanhajas Automotive Industry Korporācijā.
MINI ir British Motor Corporation (BMC) mazo ekonomisko auto zīmols, un laika gaitā tas ir ražots pie dažādiem licencētiem sadarbības partneriem (piem. Austin, Morris, Rover). Klasiskais MINI acumirklī kļuva par hītu. BMW pārņēma šo zīmolu, un ir papildinājis to ar jauniem modeļiem.
Japāņu Mitsubishi ir viens no pasaules lielākajiem automašīnu ražotājiem, kas specializēja mazu un lielu ģimenes automašīnu ražošanā. Mitsubishi ražošanas klāstā ir arī furgoni un apvidus auto.
Lai gan pirmās japāņu ražotāja automašīnas tika galvenokārt pārdotas Austrālijā, šobrīd Nissan tiek eksportēts pa visu pasauli. Auto klāstā ir iekļauts gan mazās, gan lielās ģimenes automašīnas, kā arī sporta un apvidus auto.
Sākotnēji vācu (šobrīd kā General Motors firmas zīme) automašīnu ražotājs Opel piedāvā savus auto ne tikai Eiropa, bet arī tādās valstīs kā Ķīna, Austrālija un Singapūra. Klienti augstu vērtē dažādo Opel modeļu piedāvājuma uzticamību.
Peugeot ir pasaules vecākais automašīnu zīmols, kas tiek pārdots jau no 1891. gada. Salīdzinoši nesen Peugeot apvienojās ar Citroėn, veidojot PSA Peugeot Citroėn Group, kas uzreiz aiz Volkswagen AG, ir Eiropas otrā lielākā automašīnu ražotāja.
Pontiac bija ASV American General Motors Company (GM) zīmols, kamēr GM 2010 tika paziņots par maksātnespējīgu. Pontiac ražoja sporta auto vidējā cenu segmentā, kuras mērķtirgus galvenokārt bija jaunāki pircēji. Firebird Trans AM modelis kļuva it īpaši populārs, kad to izmantoja ļoti populāra Amerikas televīzijas seriāla filmēšanā, astoņdesmito gadu vidū.
Porshe, daudziem autovadītājiem, ir sporta auto zīmola iemiesojums, kura 1963. gada Porsche 911 modelis bija īsta sensācija. Porsche ir viens no nedaudzajiem auto ražotājiem, kas ir aktīvi iesaistīts jaunu riepu izstrādāšanā.
Malaiziešu auto ražotājs Proton dibināts 1983. gadā apvienojoties japāņu-malaiziešu Mitsubishi un Heavy Industries of Malaysia, un uzsākot ražošanu 1985. gadā.
Renault ir viens no Eiropas visvairāk pārdodamajiem zīmoliem. Ar tā plašo modeļu klāsta piedāvājumu, Renault spēj nodrošināt ideālu automobīli jebkurām vajadzībām.
Rolls-Royce ir tradicionāls angļu zīmols, kas ilgu laiku tika uzskatīts par luksusa limuzīnu iemiesojumu. Izteiktais priekšējais radiators un firmas zīme Spirit of Exstasy ir Rolls-Royce atpazīstamības zīme. Pēc iekļaušanas Volkswagen Group 1998. gadā šis augstās klases zīmolu pārņēma BMW 2000. gadā.
Rover ir britu auto zīmols ar garu un notikumiem bagātu uzņēmuma vēsturi. 20.gs astoņdesmitajos gados tika radīta raksturīgā Vikingu karakuģa emblēma.
Uzticams zviedru zīmols Saab, sedani, kuru spēcīgākā īpašība ir liels nobraukums.
Spāņu auto ražotājs Seat dibināts 1950. gadā, pieder Volkswagen Group kopš 20.gs deviņdesmitajiem gadiem. Seat specializējas mazo un lielo ģimenes automašīnu ražošanā.
Čehu automašīnu ražotājs Škoda dibināts 1925. gadā apvienojoties Laurin un Klement. Kompānijas autobūves filiāle tika iekļauta Volkswagen AG 1991.gadā, kas veicināja panākumiem bagātu Škoda izaugsmi.
Mazās, kompaktās Daimler AG zīmola ļoti populārās automašīnas, it īpaši braukšanai pilsētas apstākļos.
SsagYong Motor ir ceturtais lielākais Dienvidkorejas automašīnu ražotājs, kas specializējas pilnpiedziņas un priekšpiedziņas autoražošanā. SsangYong uzsāka tehnisku sadarbību ar Mercedes-Benz 1991. gadā.
Subaru ir pasaules vislielākais pilnpiedziņas 4x4 automašīnu ražotājs. Neskaitot spēcīgos apvidus auto, japāņu auto ražotājs piedāvā arī mazas un lielas ģimenes automašīnas.
Japāņu autobūves uzņēmums Suzuki tika dibināts 1909. gadā un 1937. gadā uzsākta kompakto automašīnu konstrukcijas projektēšana. Arī mūsdienās, Suzuki galvenokārt specializējas ģimenes auto ražošanā, papildinot savu piedāvājumu ar dažiem lielākiem modeļiem, kā arī dažādiem apvidus auto.
2007. gadā japāņu Toyota Motor Corporation kļūst par pasaules lielāko auto ražotāju, ar vairāk kā 9,5 miljoniem pārdotiem automobīļiem. Autovadītāji visā pasaulē novērtē to, ka uz Toyota var paļauties. Plašais auto modeļu klāsts nodrošina visus tirgus segmentus.
Vācu autobūves uzņēmums Volkswagen ir Eiropas lielākais auto ražotājs, un trešais lielākais pasaulē. Volkswagen AG mātes uzņēmums, pārdod vieglās automašīnas Audi, Bentley, Bugatti, Ducati, Lamborghini, MAN, Porsche, Scania, Seat, Škoda un VW. Volkswagen kulta modelis 20gs bija Volkswagen Beetle.
Volvo ir Zviedrijas autobūves uzņēmums, kas plašā klāstā piedāvā lielas ģimenes automašīnas, sedanus, luksusa automobīļus, kā arī apvidus (SUV) automašīnas. Volvo automašīnas ir slavenas ar savu lielo nobraukumu.